Efektywne czyszczenie w przemyśle
+48 665 177 379

Konserwacja przyjazna zabytkom
Bez brudu i uszkodzeń

Dla kolekcjonerów

Suchy lód może być jedyną skuteczną metodą w konserwacji Twojego zabytkowego auta! Zwłaszcza jeśli chcesz unikać użycia substancji chemicznych lub wody, które mogą być szkodliwe dla delikatnych elementów pojazdu. A także jeśli nie chcesz dodatkowych zabrudzeń i odpadów, które utrudniają i przedłużają proces renowacji. Jest wiele korzyści związanych z czyszczeniem suchym lodem zabytkowych samochodów:

 

 

 

 • Bezpieczeństwo dla zabytkowych powierzchni
  Czyszczenie suchym lodem jest delikatne dla powierzchni, co jest istotne, gdy masz do czynienia z lakiem samochodu, chromem i innymi delikatnymi materiałami. Suchy lód nmie powoduje zadrapań ani uszkodzeń.
 • Bez używania wody
  Metoda ta nie wymaga stosowania wody, co jest szczególnie korzystne dla zabytkowych samochodów, których elementy mogą być wrażliwe na korozję.
 • Brak substancji chemicznych
  Metoda ta nie wymaga użycia środków chemicznych, co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo w renowacji.
 • Usuwanie zanieczyszczeń
  Możliwe jest usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, które posiada Twój zabytek. Plamy oleju, warstwy farb, wosku itp – wszystko możemy skutecznie usunąć.
 • Szybkość i skuteczność
  Zabieg czyszczenia jest stosunkowo szybki i efektywny. Nie musisz nastawiać się na długotrwały proces. Działamy stacjonarnie, ale możemy również dojechać i przeprowadzić oczyszczanie na miejscu.

 

Zobacz FILM

 

Ice Land
5.0
Na podstawie 4 opinii
powered by Google
Bartosz FranczakBartosz Franczak
08:05 22 Dec 23
Polecam firmę Ice Land! Elegancko wykonali robotę w postaci wyczyszczenia całej ramy i silnika w moim motocyklu. Poza tym kontakt i czas pracy na najwyższym poziomie!
Radosław KuzebaRadosław Kuzeba
12:40 16 Dec 23
Szybko i solidniePolecam
Piotr WalczakPiotr Walczak
19:45 07 Dec 23
Polecam. Szybko i profesjonalnie
Piotr BiałeckiPiotr Białecki
13:09 07 Dec 23
Pięknie wyczyszczone podwozie i komora silnika starego Mercedesa, chyba nie do zrobienia tradycyjnymi metodami. Wygląda jak nowy. Polecam wszystkim.
js_loader